Rozširujeme sortiment vonkajšieho tienenia. Okrem žalúzií vyrábame už aj látkové rolety – zipscreeny

Akokoľvek sme sa posledné roky špecializovali výhradne na výrobu vonkajších žalúzií, obrovský dopyt po vonkajších látkových roletách nás motivoval k rozšíreniu sortimentu. Stále zostávame (a zostaneme) verní vonkajšiemu tieneniu, ale chceme vám ponúknuť ešte viac možností výberu a po novom vyrábame aj zipscreeny.

Prípravy trvali mnoho mesiacov

Rozhodnutie o screenových roletách nepadlo zo dňa na deň, všetko chystáme už dlhé mesiace. Zháňali sme výrobné linky, hľadali spoľahlivých dodávateľov materiálu po celej Európe a ladili a testovali samotný produkt.

Vďaka tomu teraz zipscreeny NEVA rovnako ako vonkajšie žalúzie spĺňajú tie najprísnejšie kritériá kvality.

Dve dizajnové rolety na pergoly i rodinné domy

Látkové rolety ponúkneme v dvoch variantoch: ZIP100 a ZIP135.

Obe vám štandardne vyrobíme v jednej z 16 prvotriednych látok od popredných európskych výrobcov. Látky sme dlho a starostlivo vyberali, majú vynikajúcu odolnosť, tvarovú i farebnú stálosť a ľahko sa udržujú. Ak napriek tomu budete chcieť inú látku, zoženieme ju – len to chvíľku zaberie.

Zipscreeny štandardne ponúkame v jednej z 16 špičkových látok.

Samotné rolety sa líšia v detailoch. ZIP100 má menší horný box, ktorý vyrábame v dvoch tvaroch (hranatý a polguľatý). Roleta má menšie maximálne rozmery, ale ponúkame ju vo variante s malým spodným profilom, ktorý je elegantnejší a pri vytiahnutí rolety takmer nie je vidieť. Navyše máme variant rolety s naklapávacími vodiacimi profilmi.

ZIP135 má robustnejší horný box (ktorý tiež vyrábame v hranatom a pologuľatom variante) a väčší spodný profil. Vďaka tomu ju môžeme vyrobiť v šírke až 6 metrov a hodí sa tak ku tienenie veľkých plôch.

Oba typy roliet využijete na zatienenie rodinných domov a veľmi populárne sú aj ako tienenie pergol. Vídame ich tiež na prémiových developerských projektoch.

Ďalej sa môžete spoľahnúť, že

  • príslušenstvo roliet lakujeme ktorúkoľvek farbou RAL,
  • k bežnej dvojročnej záruke pridávame ďalšie dva roky navyše
  • a zipscreeny dodávame s motormi Somfy, ktoré jednoducho napojíte na systém inteligentnej domácnosti.

Vonkajšie látkové rolety skvele dopĺňajú moderné interiéry.

Látkové rolety (rovnako ako žalúzie) vyrobíme do 10 pracovných dní od uzatvorenia zmluvy. Výnimku tvoria špeciálne objednávky mimo štandardné látky alebo farby.

„V poslednom roku si 43% našich odberateľov okrem žalúzií pýtalo aj iné typy vonkajšieho tienenia. Týmto krokom im vychádzame v ústrety a rozširujeme sortiment, napriek tomu ale zostávame verní svojej špecializácii a vyrábame len vonkajšie tienenie. Nič iné sa nemení, len z dôvodu rozšírenia portfólia obchodnú značku skracujeme na NEVA. Tento krok nám zjednoduší komunikáciu smerom k našim (najmä zahraničným) partnerom“, dopĺňa marketingový manažér Miloslav Matoušek.

Zaujímajú vás zipscreeny viac? Pozrite sa na detaily produktov alebo nám rovno dajte vedieť a dohodnite si stretnutie.

Autor: Miloslav Matoušek

Miloslav Matoušek pracuje v NEVE ako marketingový manažér od roku 2018. Študoval na ČVUT v Prahe a po štúdiu sa začal venovať marketingu. Pracovné skúsenosti získal vo firmách HANÁK NÁBYTEK a Student Agency. Zameriava sa na rozvoj značky a nastavuje dlhodobé marketingové a obchodné ciele NEVY.